LAUREALIA 2015

LAUREALIA 2015, czyli Święto Absolwentów UW odbyły się w Ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej. Był to już IV PIKNIK ABSOLWENTÓW UW. 

Najważniejszą ideą Laurealiów jest pobłębienie istniejących i nawiązanie nowych relacji z absolwentami naszej uczelni. To czas na odnowienie dawnych znajomości, wymianę doświadczeń i spędzenie czasu w gronie osób, którym Uniwersytet Warszawski jest bliski sercu.

Mamy nadzieję, że wspólna zabawa w miłym miejscu, z licznymi atrakcjami, możliwością rozmowy z Rektorem UW, prof. Marcinem Pałysem spełniła oczekiwania naszych absolwentów i chętnie będą oni wracać na Uniwersytet nie tylko myślami, ale także uczestniczyć w życiu swojej Alma Mater przez cały zbliżający się rok jubileuszowy i następne.

Dziękujemy za przybycie na tegoroczne Laurealia i już teraz zapraszamy wszystkich absolwentów UW do wspólnego świętowania Jubileuszu 200-lecia naszej Uczelni.


Dodatkowe informacje o atrakcjach w strefach:     
  • artystycznej - wystawy malarstwa absolwentek p. Beaty J. Przedpełskiej, p. Katarzyny Lipskiej-Ziębińskiej i p. Marty Spasowicz
  • aktywności - turnieje na ergometrach z nagrodami, warsztaty z mandalą z absolwentką p. Dorotą Kutyłą
  • rozrywki dla dzieci - dmuchana zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, szpital lalki i misia, iluzjonista, animatorzy, malowanie buziek, rysowanki, chusta klanza, dmuchane boisko pikarskie
  • degustacji - sprzedaż w punktach gastronomicznych dla wszystkich chętnych, darmowe vouchery dla absolwentów UW zapisanych do Klubu Absolwentów UW
Fakultatywne wycieczki:
 
- po Ogrodach na dachu BUW z p. Barbarą Siedlicką, główną ogrodniczką UW
- do Gabinetu Rycin BUW z p. Izabelą Przepałkowską
- po zabytkowym terenie UW z p. Adamem Tyszkiewiczem z Muzeum UW
 
Możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce oraz podzielenia się wspomnieniami z lat studenckich z reporterami z Akademickiego Radia Kampus.
 
Impreza towarzysząca:

24 czerwca (środa) o godz. 20.30 w kinie Muranów odbył się przedpremierowy pokaz najnowszego filmu z Alem Pacino Manglehorn.